Urząd Miejski w Tczewie

Archiwum - Dzierżawa zobacz aktualne »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia działalności handlowej (pawilon handlowy) – al. Zwycięstwa.

Dzierżawa

Wykaz nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, oznaczonej jako działka numer 249/2, obręb 6, Księga wieczysta numer GD1T/00016851/0, położonej w Tczewie przy alei Zwcięstwa, przeznaczonej do oddania w dzierżawę, w części o powierzchni 24 metrów kwadratowych,...

czytaj więcej o Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia działalności handlowej (pawilon handlowy) – al. Zwycięstwa. »

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu zagospodarowania zielenią – ulica Jarosława Iwaszkiewicza.

Dzierżawa

Wykaz nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, oznaczonej jako działka numer 650/17, obręb 6, Księga wieczysta numer GD1T/00016854/1, o powierzchni 242 metrów kwadratowych, położonej w Tczewie przy ulicy Jarosława Iwaszkiewicza, przeznaczonej do oddania w...

czytaj więcej o Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu zagospodarowania zielenią – ulica Jarosława Iwaszkiewicza. »

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia ogródka letniego – Plac Generała Józefa Hallera.

Dzierżawa

Wykaz nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, oznaczonej jako działka numer 294/1, obręb 8, Księga wieczysta numer GD1T/00016853/4, położonej w Tczewie przy Placu Generała Józefa Hallera, przeznaczonej do oddania w dzierżawę, w części o powierzchni 100...

czytaj więcej o Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia ogródka letniego – Plac Generała Józefa Hallera. »

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu zagospodarowania zielenią – ul. Armii Krajowej.

Dzierżawa

Wykaz nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, oznaczonej jako działka numer 196/1, obręb 4, Księga wieczysta numer GD1T/00017345/7, położonej w Tczewie przy ulicy Armii Krajowej, przeznaczonej do oddania w dzierżawę, w części o powierzchni 66 metrów kwadratowych,...

czytaj więcej o Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu zagospodarowania zielenią – ul. Armii Krajowej. »

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia punktu gastronomicznego i ogródka letniego – ul. Jagiellońska.

Dzierżawa

Wykaz nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, oznaczonej jako działka numer 88/70, obręb 5, Księga wieczysta numer GD1T/00016850/3, położonej w Tczewie przy ulicy Jagiellońskiej, przeznaczonej do oddania w dzierżawę, w celu prowadzenia punktu gastronomicznego...

czytaj więcej o Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia punktu gastronomicznego i ogródka letniego – ul. Jagiellońska. »

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia działalności handlowej (kiosk) – ul. Władysława Jagiełły.

Dzierżawa

Wykaz nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, oznaczonej jako działka numer 88/105, obręb 5, Księga wieczysta numer GD1T/00025352/8, położonej w Tczewie przy ulicy Władysława Jagiełły, przeznaczonej do oddania w dzierżawę, w części o powierzchni 12 metrów...

czytaj więcej o Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w celu prowadzenia działalności handlowej (kiosk) – ul. Władysława Jagiełły. »

Realizacja: IDcom.pl