Urząd Miejski w Tczewie

Archiwum - Wybory Prezydenta RP zobacz aktualne »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Informacja dotycząca skorzystania z transportu samochodem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych i pomocy pracowników Urzędu.

Wybory Prezydenta RP

Urząd Miejski w Tczewie informuje, że osoby niepełnosprawne, które w dniu II tury wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 24 maja 2015r. chcą skorzystać z transportu samochodem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych i pomocy pracowników...

czytaj więcej o Informacja dotycząca skorzystania z transportu samochodem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych i pomocy pracowników Urzędu. »

Informacje dodatkowe, dotyczące głosowania ponownego w Wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015r.

Wybory Prezydenta RP

Informacje dodatkowe, dotyczące głosowania ponownego w Wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015r. Każdy wyborca może głosować korespondencyjnie. Zamiar głosowania korespondencyjnego należy zgłaszać do Urzędu Mie

czytaj więcej o Informacje dodatkowe, dotyczące głosowania ponownego w Wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015r. »

Głosowanie przez pełnomocnika w głosowaniu ponownym w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015r.

Wybory Prezydenta RP

Wyciąg z informacji PKW ZPOW-603-439/15 z dnia 11.05.2015r. Głosowanie przez pełnomocnika w głosowaniu ponownym w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015r. Prawo do głosowania za pośrednictwem pełnomocnika w ponownym głosowaniu mają wyborcy, którzy najp...

czytaj więcej o Głosowanie przez pełnomocnika w głosowaniu ponownym w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 maja 2015r. »

Realizacja: IDcom.pl