Dokumentacja przebiegów i efektów kontroli

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej w Tczewie w dniu 26 czerwca 2018 roku

Nazwa kontrolowanej jednostki: Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej w Tczewie Termin przeprowadzenia kontroli: 25 czerwca 2018 roku Zakres kontroli: 1. Postępowanie z dokumentacją własną jednostki. &n

Informacja z przeprowadzonej kontroli w firmie AKBABA & OKTAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w 80 – 240 Gdańsk, ul. Marii Konopnickiej 16, lok. 24.

Informacja z przeprowadzonej kontroli w firmie AKBABA & OKTAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w 80 – 240 Gdańsk, ul. Marii Konopnickiej 16, lok. 24. Nazwa kontrolowanej jednostki: AKBABA & OKTAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Termin przeprowadzenia kontroli: 08-14.06.2018r. Zakres kontroli:...

Informacja z przeprowadzonej kontroli w Niepublicznym Przedszkolu „Fantazja” w Tczewie w terminie 25.05.2018r. – 07.06.2018r.

Nazwa kontrolowanej jednostki: Niepubliczne Przedszkole „Fantazja” w Tczewie Termin przeprowadzenia kontroli: 25.05.2018r. – 07.06.2018r. Zakres kontroli: Rozliczenie dotacji otrzymanej w 2017 roku. Informacja o wydanych zaleceniach pokontrolnych: Nie wydano zaleceń pokontrolnych Wytworzyła: Anna Piernicka – Stanowisko...

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Kolejowym Klubie Sportowym ,,Unia” w Tczewie, numer 4 w ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Kolejowym Klubie Sportowym ,,Unia” w Tczewie, numer 4 w ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego. Nazwa kontrolowanej jednostki: Kolejowy Klub Sportowy ,,Unia” w Tczewie.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Młodzieżowym Klubie Sportowym ,,Gryf” w Tczewie, wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000651958.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Młodzieżowym Klubie Sportowym ,,Gryf” w Tczewie, wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000651958. Nazwa kontrolowanej jednostki: Młodzieżowy Klub Sportowy ,,Gryf” w Tczewie. Termin przeprowadzenia kontroli: 17 maja 2018 roku.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Stowarzyszeniu Piłkarskim ,,Wisła” w Tczewie, numer 46 w ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Stowarzyszeniu Piłkarskim ,,Wisła” w Tczewie, numer 46 w ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego. Nazwa kontrolowanej jednostki: Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Wisła” w Tczewie.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Dwójka” w Tczewie, numer 42 w ewidencji uczniowskich klubów sportowych, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Dwójka” w Tczewie, numer 42 w ewidencji uczniowskich klubów sportowych, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego. Nazwa kontrolowanej jednostki: Uczniowski Klub Sportowy ,,Dwójka” w Tczewie.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Orły” w Tczewie, numer 39 w ewidencji uczniowskich klubów sportowych, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego.

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Orły” w Tczewie, numer 39 w ewidencji uczniowskich klubów sportowych, prowadzonej przez Starostę Tczewskiego. Nazwa kontrolowanej jednostki: Uczniowski Klub Sportowy ,,Orły” w Tczewie. Termin przeprowadzen

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tczewie w dniu 22 marca 2018 roku

Informacja z kontroli przeprowadzonej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tczewie w dniu 22 marca 2018 roku Nazwa kontrolowanej jednostki:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie