Piotr Antczak

Zdjęcie osoby

Telefon

605 594 420

Funkcje

Rada Miejska

Zastępca Przewodniczącego Komisji Polityki Gospodarczej, członek Komisji Rewizyjnej (2018 - 2023)

Komisja Polityki Gospodarczej

Zastępca Przewodniczącego Komisji Polityki Gospodarczej (2018 - 2023)

Komisja Rewizyjna

Członek Komisji Rewizyjnej (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 kwietnia 2008 09:51
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1546
24 maja 2019 08:13 (Dorota Prokopowicz) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe Pana Piotra Antczaka radnego Rady Miejskiej w Tczewie złożone według stanu na dzień 31 grudnia 2018 r..
24 stycznia 2019 10:01 (Dorota Prokopowicz) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe radnego – początek kadencji 2018-2023.
05 grudnia 2018 13:16 (Dorota Prokopowicz) - Aktualizacja danych osoby.