Urząd Miejski w Tczewie

Rada Miejska

Wybierz kadencję

Skład Kadencja 2018 - 2023

Zdjęcie osoby

Zenon Drewa

Przewodniczący Rady Miejskiej na okres kadencji 2018-2023

Kontakt (nr tel.): 519 084 738
Adres e-mail: zenon.drewa@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Tadeusz Dzwonkowski

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, członek Komisji Finansowo-Budżetowej

Kontakt (nr tel.): 506 431 671
Adres e-mail: tadeusz.dzwonkowski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Iwona Nitza

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, członek Komisji Finansowo-Budżetowej

Kontakt (nr tel.): 692 095 443
Adres e-mail: iwona.nitza@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Gertruda Pierzynowska

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, członek Komisji Polityki Społecznej

Kontakt (nr tel.): 602 277 869
Adres e-mail: gertruda.pierzynowska@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Piotr Antczak

Zastępca Przewodniczącego Komisji Polityki Gospodarczej, członek Komisji Rewizyjnej

Kontakt (nr tel.): 605 594 420
Adres e-mail: piotr.antczak@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Wojciech Borzyszkowski

Członek Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej, członek Komisji Polityki Społecznej

Kontakt (nr tel.): 668 346 622
Adres e-mail: wojciech.borzyszkowski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Łukasz Brządkowski

Członek Komisji Polityki Gospodarczej, członek Komisji Polityki Społecznej, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Kontakt (nr tel.): 503 070 478
Adres e-mail: lukasz.brzadkowski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Józef Cichon

Zastępca Przewodniczącego Komisji Finansowo-Budżetowej, członek Komisji Polityki Gospodarczej

Kontakt (nr tel.): 663 293 780
Adres e-mail: jozef.cichon@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Michał Ciesielski

Członek Komisji Finansowo-Budżetowej, członek Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Kontakt (nr tel.): 784 631 169
Adres e-mail: michal.ciesielski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Krystian Cieśnik

Członek Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej, członek Komisji Rewizyjnej

Kontakt (nr tel.): 884 802 802
Adres e-mail: krystian.ciesnik@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Bożena Chylicka

Przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej, członek Komisji Polityki Gospodarczej

Kontakt (nr tel.): 512 323 685
Adres e-mail: bozena.chylicka@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Brygida Genca

Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej, członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Kontakt (nr tel.): 516 276 753
Adres e-mail: brygida.genca@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Kazimierz Ickiewicz

Przewodniczący Komisji Finansowo-Budżetowej, członek Komisji Rewizyjnej

Kontakt (nr tel.): 512 232 454
Adres e-mail: kazimierz.ickiewicz@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Wojciech Korda

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, członek Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej

Kontakt (nr tel.): 797 580 441
Adres e-mail: wojciech.korda@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Roman Kucharski

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Finansowo-Budżetowej, członek Komisji Polityki Gospodarczej

Kontakt (nr tel.): 512 232 450
Adres e-mail: roman.kucharski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Marcin Kussowski

Członek Komisji Polityki Gospodarczej, członek Komisji Rewizyjnej

Adres e-mail: marcin.kussowski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Mieczysław Matysiak

Zastępca Przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej, członek Komisji Rewizyjnej

Kontakt (nr tel.): 606 603 232
Adres e-mail: mieczyslaw.matysiak@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Krzysztof Misiewicz

Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej, członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Finansowo-Budżetowej

Kontakt (nr tel.): 508 399 399
Adres e-mail: krzysztof.misiewicz@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Kazimierz Mokwa

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Polityki Gospodarczej, członek Komisji Finansowo-Budżetowej, członek Komisji Polityki Społecznej, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Kontakt (nr tel.): 504 102 751
Adres e-mail: kazimierz.mokwa@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Maciej Skiberowski

Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej

Kontakt (nr tel.): 606 613 127
Adres e-mail: maciej.skiberowski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Tomasz Tobiański

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej, członek Komisji Finansowo-Budżetowej

Kontakt (nr tel.): 502 454 754
Adres e-mail: tomasz.tobianski@um.tczew.pl
Zdjęcie osoby

Ewa Ziółek-Radziszewska

członek Komisji Finansowo-Budżetowej, członek Komisji Polityki Społecznej

Kontakt (nr tel.): 600 383 268
Adres e-mail: ewa.ziolek-radziszewska@um.tczew.pl
Dokument wytworzony przez: Wydział Organizacyjny i Kadr
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 17 grudnia 2014 13:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dorota Prokopowicz
Ilość wyświetleń: 68434
05 grudnia 2018 13:51 Dorota Prokopowicz - Dodanie członka komisji: Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
05 grudnia 2018 13:51 Dorota Prokopowicz - Dodanie członka komisji: Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
05 grudnia 2018 13:51 Dorota Prokopowicz - Dodanie członka komisji: Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Realizacja: IDcom.pl