Urząd Miejski w Tczewie

Konkursy ofert na zadania publiczne zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań Gminy z zakresu „Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego”.

Konkursy ofert na zadania publiczne

Urząd Miejski w Tczewie Ogłasza otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na zadań Gminy z zakresu „Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego”. Wytworzyła: Kamila Jabłońska Zaakceptowała Bożena Nowopolska Naczelnik...

czytaj więcej o Ogłoszenie otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań Gminy z zakresu „Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego”. »

Ogłoszenie otwartego naboru partnerów w celu przygotowania i wspólnej realizacji Projektu pn.: ,,Społeczna od-nowa”.

Konkursy ofert na zadania publiczne

Prezydent Miasta Tczewa ogłasza otwarty nabór partnerów w celu przygotowania i wspólnej realizacji Projektu pn. „Społeczna od-nowa” planowanego do przeprowadzenia w ramach Poddziałania 6.2.1 Rozwój usług społecznych...

czytaj więcej o Ogłoszenie otwartego naboru partnerów w celu przygotowania i wspólnej realizacji Projektu pn.: ,,Społeczna od-nowa”. »

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miejskiej Tczew w 2017 r.

Konkursy ofert na zadania publiczne

Urząd Miejski w Tczewie ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miejskiej Tczew w 2017 r. Udział klubu w rozgrywkach I ligi kobiet w piłce ręcznej. Udział klubu w rozgrywkach...

czytaj więcej o Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miejskiej Tczew w 2017 r. »

Realizacja: IDcom-web.pl